Батькu завмерлu, зайшовшu в палату до маленької дочки, яка бореться за жuття. Те, що робuв медпрацівнuк, шокувало!

Найгірший страх усіх батьків – це коли життю їх дитині загрожує небезпека. Особливо, коли малюк підключений до численних апаратів, а його люблячі батьки не можуть нічого зробити і ніяк допомогти.

Сім’я Бейкер не з чуток знайома з цим страхом. Адже їх бажана дочка Паркер Лінн народилася набагато раніше покладеного терміну: на 23 тижні! Важила малятко всього трохи більше 500 грам. На щастя, дівчинка вижила і в липні минулого року вперше побачила свій будинок. Але ці 200 днів проведені нею в відділенні інтенсивної терапії, здалися для Джейкоба і Кессі цілою вічністю.

Але незабаром малятко захворіла і знову повернулася до лікарні. Вірус вразив легені Паркер і лікарям довелося ввести її в штучну кому для того, щоб організм дитини міг швидше відновитися.

Маленьку полюбили абсолютно всі співробітники відділення. Але особливо до неї прив’язався молодий чоловік на ім’я Дейн Пратт. Саме він стежить за станом дівчинки, переглядаючи її життєві показники на моніторі. Чоловік прекрасно розуміє той жах і страх в очах батьків, коли вони бачать свого малюка, підключеного до всіх цих приладів. Тому він прагне приділити увагу і підтримку кожному маленькому пацієнту, з яким працює.

Якось раз батьки Паркер, увійшовши в палату дочки, завмерли від здивування. Поруч з малятком сидів Дейн і читав їй книгу! Виявляється Пратт дуже любить читати. У той день він знайомив маленьку пацієнтку з казкою “Паровозик, який зміг”. За словами медпрацівника, ця книга відмінно описує Паркер, її силу волі і прагнення жити!

Ці зворушливі фотографії Дейна, який читає для малятка Паркер, змушують знову вірити в доброту і людяність. Поділіться цією історією зі своїми друзями. Можливо когось вчинок цього чоловіка змусить задуматися і мотивує чинити так само як і Дейн Пратт.

Батькu завмерлu, зайшовшu в палату до маленької дочки, яка бореться за жuття. Те, що робuв медпрацівнuк, шокувало!