«Пішла геть звідсu!» — Багатодітну вдову «кіборга» побuлu в магазuні Дніпра… за ЩО? ЗА українську мову!!!

Жінка намагалася придбати червоні та чорні стрічки.

Багатодітну вдову кіборга побили в магазині у Дніпрі за українську мову та вирвали з вуха сережку з тризубом, йдеться у сюжеті ТСН.

Овдовіла мати п’ятьох дітей Ганна Счасна прийшла до магазину по червоні та чорні стрічки — з них родина робить обереги солдатам. Проте придбати їх не вдалося. Продавчині не сподобалася мова, якою Ганна до неї звернулася.

«Вона бере ці стрічечки, згрібає з прилавка і ховає їх на стелажі. І каже: йдіть звідси! Я дістаю телефон, кажу: ви хочете сказати, що ви не будете мені продавати товар, тому що я розмовляю українською? Так! Пішла геть звідси», — розповідає Счасна.

Магазин одразу зачинили, не зважаючи на робочий час. Власниця сусіднього ательє розповідає, що Ганну за косу витягли з магазину, розбили телефон.

«Люди не розуміють української мови, не хочуть спілкуватись українською мовою, тому жінка відстоювала, і сталась на цьому фоні бійка», — каже власниця сусіднього ательє Олена Шульга.

Ганна викликала правоохоронців, розбиратися на місце приїхав російськомовний наряд поліції.

«Вони зауважили, що за законом мають право говорити «тією мовою, якою зручно». А далі пішла процедура складання протоколів. Вони зі мною спілкувались, а ця жінка тим часом пішла, вони навіть не знали ані ім’я, ані прізвища її», — пригадує вдова.

«Пішла геть звідсu!» — Багатодітну вдову «кіборга» побuлu в магазuні Дніпра… за ЩО? ЗА українську мову!!!