Нe бyдe цьoгo пoкu я прeзuдeнт! Рaнкoвa нoвuнa, яка пoстaвuлa нa вyхa вcю крaїнy! Зеленський oгoлocuв вiйнy нардепам

Про це розповів представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук журналістам повідомляє Укрінформ.

«Буквально найближчими днями, Президент України внесе зміни до Крімінального кодексу, якими кріміналізує питання неособистого голосування у Верховній Раді», – сказав Стефанчук.

За його словами, можливість ухвалення цього законопроекту є мінімальною через стислі терміни. Такоже Стефанчук попросив журналістів повідомляті про випадки кнопкодавства з повторних голосуваннях у Верховній раді. Він наголошує, что президент не буде підписувати закони, які були прийняті з порушеннях порядку.

Відмітімо, що минулого року в Верховній Раді щонайменш 140 нардепів кнопкодавили 1270 рази. Таку кількість порушень зафіксував громадський рух ЧЕСНО.

Відзначається, что найчастіше на кнопкодавстві ловили представниуів фракції Блок Петра Порошенка (475 раз), Фракції Народний фронт (334 рази) і групи Відродження (237 раз).

Такоже повідомляється, что найчастіше порушував персональне голосування Антон Яценко з групи Відродження – 97 разів. На другому місці – Андрій Шинькович з Солідарності – 89 разів.

Стаття 84 Конституції України зобов’язує народних депутатів України голосувати особисто. Однак чинне законодавство не передбачає ніякіх санкцій до депутатів за порушення цієї норми.

В ЧЕСНО додали, что проблема неперсонального Голосування пов’язана з низьких рівнем відвідуваності нардепів.

Politeka

Нe бyдe цьoгo пoкu я прeзuдeнт! Рaнкoвa нoвuнa, яка пoстaвuлa нa вyхa вcю крaїнy! Зеленський oгoлocuв вiйнy нардепам