Журналісти показали, що сталось з завжди усміхненою Аллою Мазур після чотирьох “хімій”. ФОТО

Ведуча новин на каналі “1 + 1” Алла Мазур вперше розповіла про те, як бореться з онкологічним захворюванням.

Так, вона вже перенесла чотири курси хіміотерапії, попереду – ще кілька і потім операція. Про те, як Алла Мазур змінилася за цей час, фото до і після початку хвороби, пише OBOZREVATEL .

Так, на початку листопада 2019 року провідна “1 + 1”, 54-річна Алла Мазур зізналася, що у неї діагностували онкологічне захворювання. “У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я починаю боротися”, – написала в Facebook Мазур.

Тоді вона зазначила, що спочатку відчувала природне бажання закритися від усього світу, але з часом зрозуміла, що не варто боятися. Провідна каже, що хотіла б змінити ставлення до онкології в суспільстві: не робити трагедію і пояснити, що проблему можна вирішити.

Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в…

Gepostet von Алла Мазур am Dienstag, 12. November 2019

При цьому, незважаючи на лікування, вона продовжує вести програму “ТСН. Тиждень”.

Так Алла Мазур виглядала до початку лікування хіміотерапією:

А недавно ведуча поділилася фотографією, зробленою в лікарні, і вперше розповіла про те, як бореться з онкологією. Вона зазначила, що побічні ефекти хіміотерапії відбилися на її зачісці.

Ви запитуєте, як я? Чесно кажучи, планувала полікуватись в тиші, щоб повідомити вже фінальну добру новину) Але хочу…

Gepostet von Алла Мазур am Donnerstag, 16. Januar 2020

“Четверта хімія мені далася легше, ніж попередні три, хоч сил небагато. Побічні ефекти – традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є”, – зазначила телеведуча.

Вона закликала регулярно перевірятися на рак і не панікувати, якщо діагноз підтвердився. За її словами, в такому випадку краще перевірити його в декількох місцях: “Це не буде легко – але боятися і соромитися тут нічого.

Чим раніше почати боротьбу – тим більше шансів на швидке одужання. У цьому випадку – точно варто довіритися офіційній медицині, вважаю я. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну гарну новину “.

Журналісти показали, що сталось з завжди усміхненою Аллою Мазур після чотирьох “хімій”. ФОТО