“Пане Президенте, невже Вам не вистачає материнських сліз?”: Українка звернулася до Зеленського через бездійство замгенпрокурора Мамедова

Українка Юлія Подільська записала Несамовите послання до Президента України Володимиру Зеленському через бездіяльність заступника Генерального прокурора Гюндуз Мамедова.

Як повідомляє Політрада , за словами жінки, саме в його бездіяльність і байдужість вперлося розслідування злочинів, які були скоєні проти неї і її сина.

За словами жінки, вона стала жертвою нападу, сістематічесіх знущань колишнього чоловіка, який ламав їй пальці. Вінцем цього кошмару став напад з ножем собственого племінника, який страждає на аутизм і викрадення її дитини його батьком.

Наводимо повний текст звернення Юлії Подільської (щоб подивитися відео доскрольте вниз)

«Шановний Володимире Олександровичу, в березні цього року в нашій родині сталася трагедія. Мене і мого чотирирічного сина ледь не вбили, завдавши 50 ударів ножем. Удари нам наносили в область серця. У мене поранені обидва легких. Наші життя врятувало тільки диво.

А незадовго до цього у мене пропали земельні ділянки, з дому все винесли. Ділянки переписали за дорученням, яку я не видавала. І це все було тільки початком нашої біди.

Трохи більше року тому я, як і багато українців думала, що з вашим приходом у владу життя дійсно зміниться. Зміниться не на словах, а на ділі, але всі наші надії виявилися пустушкою. У країні як був свавілля чиновників і поліції, так і зараз відбувається. Я зіткнулася з цим в повній мірі, коли мене і мого маленького сина ледь не вбили. Зіткнулася з абсолютною бездушністю і круговою порукою силових структур і окремих особистостей, таких як заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов, який покриває злочинця, який повністю заангажований і корумпований.

Батько моєї дитини Святослав Козирєв з минулого року систематично наді мною знущався. Він мене бив, погрожував мені, ламав мені пальці, хотів забрати сина. На виклики поліції реагував спокійно. Просто давав їм гроші і ті їхали. А він далі знущався наді мною ще більше.

У нас в будинку жив мій племінник Арсеній, у нього вроджений аутизм, але ми з сестрою намагалися ввести його в нормальне життя. 1 березня цього року Арсеній напав на мене і мого 4-річного сина Мішу з мисливським ножем. Цей ніж належав Святославу Козирєва. Племінник завдав нам з Мішею 50 ножових ударів. Все, що відбувалося, зафіксовано камерами зовнішнього спостереження, встановлених у мене у дворі. Я встигла зателефонувати сестрі, вона викликала поліцію і швидку. Племінник втік в будинок матері Святослава Козирєва, який його там чекав. Нас із сином відвезли в лікарню, мені терміново зробили операцію, Мішу перевезли до дитячої лікарні та з тих пір я його не бачила. Мишу забрав його батько, який тепер не відповідає на дзвінки і листи.

Я згадувала на початку, що у мене пропали земельні ділянки перед замахом. Так ось, ці земельні ділянки зараз зареєстровані на друзів Козирєва. Нас вирішили вбити, щоб замести всі сліди. Наші адвокати подали десятки скарг. Ці скарги розписували на заступника Генерального прокурора Гюндуз Мамедова, а у відповідь ми отримували тільки відписки.

Слідчий, яка проводила розслідування у цій справі, не зробила наркологічну та судово-медичну експертизу відразу після затримання Арсенія. Більш того, мій племінник зараз на свободі, де представляє пряму небезпеку для суспільства. Розслідування велося з навмисними порушеннями: мене і мою сестру опитали всього один раз, зі справи пропав мисливський ніж, з мого будинку пропали цінні речі і документи. А ще слідчий створила штучні докази, щоб вручити нам з сестрою підозри. Мені за те, що я погано поводилася з Арсенієм, а сестрі за те, що погано виховувала дитину. Це все пояснюється просто. Батько моєї дитини Святослав Козирєв має зв’язку в так званих правоохоронних органах. І вони дійсно охороняють, тільки не простих людей, а тих, з ким у них такі ось зв’язку.

Неможливо передати словами, що я відчувала, коли на моїх очах убивали мого маленького сина. І мені хотілося б запитати Гюндуз Мамедова, вам легко дивитися людям в очі? Після того, як ви потураєте жахливим злочинам. Я хотіла б подивитися в очі вашим батькам – іменитим батькам, і вашому братові, главі представництва SOСAR в Україні Ельчин Мамедову

Кажуть, ви азербайджанці шануйте родину понад усе. Так чому ж ви, пане Мамедов, сліпі і глухі до материнського горя. У мене на це є одна відповідь. Ви продажний чиновник, як і десятки ваших підопічних.

Пане президенте, я розумію, що у вас багато невідкладних справ, але ми голосували за людину, який обіцяв, що буде нас захищати. І зараз я прошу у вас справедливості і захисту. Ви дасте її нам або також відвернеться як всі ваші так звані правоохоронці ».

“Пане Президенте, невже Вам не вистачає материнських сліз?”: Українка звернулася до Зеленського через бездійство замгенпрокурора Мамедова