“Сидіти вдома і не смажити шашлики в парках” – Кличко звернувся до киян

Мер Києва Віталій Кличко у суботу звернувся до мешканців міста.

“Живемо у нових реаліях, яких багато людей, на жаль, досі не зрозуміли. Iнфeкцiя коронавірусу стрімко розповсюджується. А запровадженні обмежувальні заходи дотримуються далеко не всіма киянами та підприємствами, – пише Газета.юа.

Спілкуюся з багатьма колегами з інших країн, зокрема з мерією Уханю. Вчора отримали цілу книгу, рекомендації влади Уханю і китайських фахівців на основі їх досвіду зупинення розповсюдження вірусу. Ми їх вивчили.

Один із головних запобіжних моментів – суворе обмеження контактів між людьми, максимальна ізоляція по домівках”, – сказав він.

Кличко сказав, що “в одного носія від 35 до 100 коло контактів”. “Тому вipус і розповсюджується так швидко”, – додав він.

“Мені зараз не до рейтингів, не до популізму. Головне – втримати ситуацію і втримати час, не дати вірусу охопити столицю”, – продовжив Кличко.

“Заклики залишатися вдома означає залишатися вдома. Не треба влаштовувати шашлики в парках, вести дітей на дитячі майданчики, гуляти компаніями вулицями. Ваше здоров’я у ваших руках.

Якщо думаєте, що загроза вірусу – казка, якою вас лякають, подивіться, будь ласка, відеокадри з Італії, де насправді відбувається жахлива трагедія.

Звертаюся ще раз до керівників установ та підприємств максимально перевести всіх працівників на дистанційну роботу“, – звернувся мер Києва.

 

Источник: amazing-ukraine.com

“Сидіти вдома і не смажити шашлики в парках” – Кличко звернувся до киян