“Я буду кожну мить…”: Перша леді Зеленська зворушливо привітала чоловіка-Президента з днем народження (фото)

Перша леді України Олена Зеленська зворушливо привітала свого чоловіка-Президента Володимира Зеленського з днем народження.

Привітання вона розмістила в “Інстаграмі”.

“Безпечно. Затишно. Ніколи не спокійно, але завжди цікаво ⠀Так почуваєшся, коли поряд – справжній чоловік. Той, на кого можеш покластися в усьому. Який справді слухає і в потоці твоїх слів знайде та зрозуміє головне. В обіймах котрого виклики ззовні стають малими та нестрашними. Справжній чоловік – той, з яким до снаги, здавалося б, неможливе. А ще поруч з таким обов’язкове відчуття легкого запаморочення й «метеликів» усередині. ⠀Коханий, з твоїм днем! ⠀Спасибі за кожну мить разом! Нехай їх буде ще нескінченно багато. Навіть якщо й різних, але обов’язково – рука в руці, з поглядами, зверненими одне до одного.⠀Завжди з тобою, завжди на твоєму боці!”, – написала Зеленська. 

View this post on Instagram

Безпечно. Затишно. Ніколи не спокійно, але завжди цікаво ☺️ ⠀ Так почуваєшся, коли поряд – справжній чоловік. Той, на кого можеш покластися в усьому. Який справді слухає і в потоці твоїх слів знайде та зрозуміє головне. В обіймах котрого виклики ззовні стають малими та нестрашними. Справжній чоловік – той, з яким до снаги, здавалося б, неможливе. А ще поруч з таким обов'язкове відчуття легкого запаморочення й «метеликів» усередині. 🥰 ⠀ Коханий, з твоїм днем! ❤️❤️❤️ ⠀ Спасибі за кожну мить разом! Нехай їх буде ще нескінченно багато. Навіть якщо й різних, але обов'язково – рука в руці, з поглядами, зверненими одне до одного. ⠀ Завжди з тобою, завжди на твоєму боці!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Зазначимо, сьогодні, 25 січня у президента України Володимира Зеленського День народження. Йому виповнилося 42 роки.

“Я буду кожну мить…”: Перша леді Зеленська зворушливо привітала чоловіка-Президента з днем народження (фото)