Жодна з дружин президентів не нaвaжyвaлaсь це зробити: Пеша леді прuгoлoмшuлa сьогоднішнім вчuнкoм (Відео)

Дружина президента Олена Зеленська ініціювала велику розмову з українцями про безбар’єрність.

Про це повідомляє Офіс президента.

“Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар’єри. По суті, навіть не усвідомлюючи цього, ми всі одночасно взяли участь у соціальному експерименті – як у нашому суспільстві, у наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями.

Для більшості з нас це – не назавжди. Але поруч є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи. Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами, які зараз відчули всі”, – йдеться у повідомленні.

Мета проекту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua стартувало всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.

Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також бар’єрів, пов’язаних з культурними та віковими особливостями.

Зазначається, що відповіді українців допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, а в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.

Партнерами проекту виступили Міністерство цифрової трансформації та Міністерство соціальної політики України.

Жодна з дружин президентів не нaвaжyвaлaсь це зробити: Пеша леді прuгoлoмшuлa сьогоднішнім вчuнкoм (Відео)