Не витримав! Хмара жoрстко пройшовся по Зелeнському

Небезпечна провокація! Зеленський звернувся до ВРУ з черговою «ініціативою» розглянути Закон про подвійне громадянство. Я не погоджуюся з тими журналістами, політологами, так званими, політиками( тобто дрібними політиканами), що це законопроект не першочергової важливості, а його впихають у ВРУ аби відвести увагу від важливих питань. Це не так. Це надважливий законопроект в контексті руйнування УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, тобто ДЕРЖАВОРУЙНІВНИЙ!

Я не буду вдаватися в примітивну дитячу дискусію з такими мудрецями, як наприклад журналіст Микола Вересень: «ми ж ідемо в Європу, а там відносно полігромадянства проблем нема», вони непогано живуть…

Подібних, підступних «аргументів» вистачало і тоді, коли ми творили українську Конституцію і відстояти «єдине громадянство» було дуже нелегко. Але нам це вдалося, бо ми розуміли, які загрози для нашої молодої держави від подвійного громадянства.

Для сильних держав полігромадянство стає інструментом експансії своїх інтересів у слабших, а для слабших — це загроза ерозії їхнього суверенітету у різних функціях держави. Потрібно, як кажуть, з порога відкинути будь- які непотрібні дискусії навколо чергової державоруйнівної пропозиції Зеленського. Шануйте Конституцію, читайте четверту статтю.

А Зеленському необхідно висунути зустрічну пропозицію- вимогу: якнайшвидше добровільно скласти президентські повноваження, як людині, що не має юридичних, політичних, світоглядних, моральних, і вкінець історичних знань, потрібних для виконання президентських функцій!

Громадянське українське суспільство мусить чинити тиск на Зеленського аби він з миром пішов. Зволікати небажано, бо потім всеодно доведеться викидати Зеленського, інакше він буде добивати Україну, а це неприпустимо. Карфаген мусить бути зруйнований, Зеленський повинен піти!

Степан Хмара

Не витримав! Хмара жoрстко пройшовся по Зелeнському