“ЇЇ годували тими знеболюючими, а нас – марними надіями”- юна дівчина померла після ДТП в лікарні, доки медики “ставили діагноз”

4 травня 23-річну Анжелу Романів доставили у Калуську ЦРЛ Івано-Франківської області після ДТП. Дівчина отримала серйозні травми і померла. Батьки готові подати в суд на персонал клініки.

Про це розповіли у виданні “Галицький Кореспондент”, передає “Цинічний Львів”.

Повідомляється, що в Калуші по вулиці Степана Бендери сталося ДТП, в якому автомобіль Opel зіткнувся з BMW. В результаті водій Opel і три пасажири постраждали і були госпіталізовані в Калуську ЦРЛ.

Анжла Романів постраждала більше за всіх. Їй відразу ж провели обстеження і помістили в палату. Її сестра Іванка теж була в автомобілі і отримала струс мозку в результаті ДТП. Вона не відходила від ліжка сестри і стежила за її станом.

 

Вона розповіла, що Анжела постійно скаржилася на біль у животі і їй було важко дихати. Медики дали їй знеболюючі і сказали, що дівчину можна вилікувати. Так Анжела пролежала цілу ніч і день. Потім її забрали на операцію і з тих пір родичам не говорили про стан дівчини.

“Після операції сказали, що серце у Анжели в порядку, але коли перевели в реанімацію, то говорили, що воно теж пошкоджено. Я не розумію, чому вона весь день пролежала. Кажуть, що у неї були травми, не сумісні з життям. Якщо це було б так, то вона б померла на місці. А вона протрималася після ДТП ще всю ніч і день, і ввечері її забрали на операцію. Якби були такі смертельні травми, вона могла б загинути на місці. Але вона лежала, і її годували тими знеболюючими, а нас – марними надіями”, – сказала Іванка Романів.

Друг родини Юрій Паращак приїхав в лікарню вночі, через кілька годин після ДТП. Він розповів, що до Анжелі ставилися не як до пацієнтки в тяжкому стані і не дали вірні пояснення про травми.

“Лікарі говорили, що у неї з серцем все добре. Але коли судмедексперт повідомив причину смерті, то виявилося, що у неї сечовий міхур лопнув і з серцем були проблеми”, – заявив Юрій Паращак

У зв’язку з цим родичі загиблої готові подати в суд на Калузьку РЦБ.

Директор Калузької РЦБ Наталія Кінаш прокоментувала цю ситуацію. Вона зазначила, що персонал лікарні діяв за протоколом і зробив все правильно.

“Ситуація, коли нас звинувачують у смерті близьких, досить типова. Ну, що ми можемо сказати? Це їх біль, їх горе, вони шукають причину, на кого б перекласти провину за таку трагедію. Ми вважаємо, що все зробили за протоколом. Якщо не подобається, то є правові схеми, як вирішувати цю ситуацію. Встановлять провину, тоді можна буде нас звинувачувати“, – заявила Наталія Кінаш.

Вона не назвала причину смерті дівчини, оскільки не мала на це дозволу, але зазначила, що їхній діагноз співпав з висновком судмедекспертів.

“ЇЇ годували тими знеболюючими, а нас – марними надіями”- юна дівчина померла після ДТП в лікарні, доки медики “ставили діагноз”