В Україні продовжили карантин, але вже на нових літніх правилах: Відтепер люди, які захочуть відпочити…

В Україні до 31 липня подовжили адаптивний карантин. Рішення Кабінету Міністрів ухвалено з доопрацюванням в одноденний термін.

Про це 17 червня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Упродовж останнього тижня кількість захворілих на коронавірус в Україні постійно збільшується. Ослаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину. Однак загрози від вірусу не стали меншими”, – зауважує глава Кабміну повідомляє ТСН

Серед нових правил, зокрема, заборонятиметься перебування в громадських будинках, спорудах та транспорті  без одягнених засобів індивідуального захисту. У транспорті заборонятиметься перевезення пасажирів в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.

Крім того, уряд оновив механізми, за якими в регіонах зі значним поширенням COVID-19 може відбуватися посилення карантинних обмежень. Вони можуть встановлюватися щодо: 

проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів; діяльності закладів, які надають послуги з розміщення; роботи метрополітену; перевезення пасажирів у всіх видах сполучень; відвідування закладів дошкільної освіти;  роботи культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів; діяльності закладів харчування.  За словами Шмигаля, регіоном зі значним поширенням  COVID-19 вважатиметься той, де наявна одна з наступних ознак:

завантаженість ліжок становить понад 50%; середня кількість ПЛР- та ІФА-тестувань становить менш ніж 24 на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 понад 11%; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 понад вісім випадків сто тисяч населення. Рішення про посилення чи послаблення обмежувальних заходів і надалі ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС на  основі оцінки епідемічної ситуації, наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 

В Україні продовжили карантин, але вже на нових літніх правилах: Відтепер люди, які захочуть відпочити…