Парад в Москві закінчився грандіозним соромом… Ці кадри вже побачив весь світ. ВІДЕО

Російська бойова машина піхоти на платформі «Бумеранг», яку у країні-агресорці вважають перспективною розробкою, зламалася просто посеред вулиці після пропагандистського параду в Москві.

Інцидент трапився 24 червня. Як повідомляє «Український мілітарний портал», коли бронетехніка поверталася з дійства, одна із БМП К-17 ВПК-7829 «Бумеранг» задимілася, проїхала близько 100 метрів і зупинилася (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

На допомогу їй приїхала машина ремонту РЭМ-КЛ. БМП далі не поїхала своїм ходом, ймовірно через проблеми із двигуном. Відтак, її взяли на буксир.

БМП довелося тягнути буксиром Скріншот відео

Нагадаємо, що «Бумеранг» – це перспективна колісна платформа середньої вагової категорії, що розробляється ТОВ «Військово-промислова компанія». Двигун розташований в передній частині машини. К-17 – російська колісна бойова машина піхоти на базі уніфікованої броньованої платформи ВПК-7829 «Бумеранг».

В конструкції застосований комплекс активного захисту «Афганіт». Основне озброєння безлюдного модуля – 30-мм гармата 2А42. Є також кулемет калібру 7,62 мм і протитанкові ракети «Корнет».

Російська БМП на платформі «Бумеранг» «Український мілітарний портал»

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Севастополі пропагандистський парад 24 червня міг закінчитися трагедією. Там головний танк Т-34 ледь не в’їхав у натовп глядачів. Як виявилося, бронемашині – 75 років, і її відреставрували спеціально для параду.

Джерело

Парад в Москві закінчився грандіозним соромом… Ці кадри вже побачив весь світ. ВІДЕО