Верещук: “Вчора у мене відбулась досить жвава дискусія з паном Порошенко в прямому ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV”

Про Порошенка та Путіна:

Вчора у мене відбулась досить жвава дискусія з паном Порошенко в прямому ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

Насамперед, пан Порошенко підтвердив, що саме він є співавтором кабальних, принизливих для України Мінських угод. Ба більше, він хизується тим, що, саме він «прочавив» Мінські угоди та отримав підпис Путіна на них. Тобто, виявляється, що всі ті неприйнятні для нас умови створював саме пан Порошенко та ще й через когось все це прочавлював.

І щодо привітання Порошенком Путіна з днем Росії:

Ми не можемо жити в парадигмі, що все, що не подобається Порошенко, є брехнею. В ЗМІ згадується факт і декілька пунктів змісту розмови. Порошенко не заперечує зміст розмови окрім одного пункту про привітання. Тобто все правда, окрім привітань. Так виходить?

Влітку 2014 вітати Путіна було, м‘яко кажучи, неадекватно. Якщо на офіційному сайті Кремля з’явилось повідомлення щодо привітань, а українські ЗМІ передрукували це, та якщо це Не правда, то Порошенко мав декілька років (!) щоб це спростувати, але не спростував. Чому? Забув? Не вважав важливим? Напевно, тому що знає правду. Все таємне стає явним. Рано чи пізно.

P. S. В коментарях нижче залишу посилання лише на українські ЗМІ новини від 12 червня 2014, яку Порошенко зараз називає фейком.

Верещук: “Вчора у мене відбулась досить жвава дискусія з паном Порошенко в прямому ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV”