Піде в наступ! Вчинок Турчинова приголомшив всіх українців!

Звинувачення в державній зраді все ближче, Турчинов з’являється в ЗМІ все частіше, про це пишуть журналісти Клименко тайм, подаємо їхню позицію в оригіналі:

Олександр Турчинов дав інтерв’ю виданню Цензор НЕТ, яке вже підхопив і розігнав пул “правильних” ЗМІ: “Прямий”, “П’ятий канал”, “Главком” (останні вже системно працюють з командою Порошенко, ми писали, значить будемо штовхати їх за роботу на злочинця, пишуть Клименки) Очікуємо виходу на інших ресурсах, які системно допомагають екс-президенту.

Ключовий меседж – до непристойності цинічний: “Якщо Зеленський прийме рішення наступати на Крим, я буду в перших рядах штурмового батальйону”.

Так, це заявляє людина, яка начисто здала Крим. І який в 2013-2014 зробив своїми заявами все для того, щоб розігріти сепаратистські тенденції на півдні і сході України.

В інтерв’ю Турчинов розповідав, чому очолив штаб ПЕС, про свої завдання і об’єднання опозиції. Якщо висловитися коротко про його повернення в політику, то це звучить так:

“Дилетантство і непрофесіоналізм деформують управлінську вертикаль і породжують хаос. Проросійська п’ята колона починає визначати внутрішню і зовнішню політику країни. В Україну повернулися інформаційні темники, замовні справи та неправосудні рішення.

Я дуже не хотів повертатися до активної політики, але країна послідовно скочується до катастрофи, і цьому потрібно протистояти. “

Знову ось це пафосне “дуже не хотів, але довелося”. За яким ховається банальне небажання відповідати за все зроблене за законом.

Що стосується штабу ПЕС, який він очолив, він вважає це антикризовим штабом. Він розраховує на перезавантаження влади (та скільки можна ?!), на об’єднання “професіоналів” як противага “популістам”. Злодійське ОЗУ Порошенко він, звичайно, вважає професіоналами.

Ну і Турчинов прямо заявляє, що його мета – повернення Порошенка, бо він вважає його лідером опозиції, а команду, яка збирається – командою профі.

Також Турчинов відреагував на меседж Зеленського про те, що він ніколи не пробачить тих, хто не дав морякам захистити Крим. Він усвідомлює, що це було адресовано, в тому числі, йому. Але при цьому він говорить, як ми вже озвучили, свій ключовий меседж, що готовий йти в перших рядах штурмового батальні в разі наступу.

Олександр, не стримуйте себе. Лінія фронту є зараз, на Донбасі. Їдьте рядовим туди. Прямо зараз можете збиратися. – підкреслили в Клименко тайм.

Джерело

Піде в наступ! Вчинок Турчинова приголомшив всіх українців!