Пoтрiбeн рoзг0лoс, щoб не зам’яли!!! Син кандидата в мери від «Слуг» збuв на пішохідному переході дитину! (ФОТО)

Син кандидата в мери від Слуги народу збив на пішохідному переході дитини, за життя хлопчика борються лікарі

18-річний Марк Шевчик – син кандидата в мери Кривого Рогу Дмитра Шевчика від Слуги народу, увечері 4 вересня збив на пішохідному переході 11-річного Олександра Б., сина працівниці пекарні

Судячи з діагнозом удар був дуже сильним – у дитини закрита черепно-мозкова травма, закритий перелом скроневої кістки справа, перелом внутрішньої пластинки сигмовидної синуса, забій головного мозку.

Якщо держава дозволить «відмазати» злочинця, значить «слуги народу» почали відчувати себе господарями.

Тепер в рідному місті президента Зеленського головне питання для кандидата від його партії на виборах – чи всі «слуги народу» несуть рівну відповідальність за порушення закону, або деяких від тюрми «відмажуть»?

Покарання Марку Шевчик має бути невідворотним і справедливим, а судовий процес покаже чого насправді варто нинішня влада.

Юрій Бутусов

В Кривому Розі сталась жахлива трагедія. 18-річний син кандидата в мери від СН збив дитину на переході.

Зараз цей чорт (кандидат) бреше і відмазує свого сина-ушльопка. Каже він «уходил от столкновения». А от очевидці трагедії кажуть зовсім інше: він порушив всі можливі правила і летів на червоне світло, потім зняв номери і намагався їх віддати під’їхавшій групі підтримки. Крім того, бикував на журналістку. Цим простим людям, які власними очима бачили ситуацію, я вірю значно більше, ніж конченому кандидату.

Вважаю, що партія має відреагувати. Я проти того, щоб батьки відповідали за дітей. Але коли батько кончений і відмазує синка, то така істота не має поняття про справедливість, а відповідно на може представляти людей в органах влади.

Ігор Мегера

Пoтрiбeн рoзг0лoс, щoб не зам’яли!!! Син кандидата в мери від «Слуг» збuв на пішохідному переході дитину! (ФОТО)