Те, що я зараз розкажу більшості не сподобаєтсья, українці не знають, що «Крим могло здати тільки вище керівництво країни» – Лукашенко

В інтерв’ю відомому українському журналістові Дмитру Гордону президент Білорусі Олександр Лукашенко, обговорюючи тему окупованого Криму, заявив, що українська влада «безладно ставилися до території», в той час як необхідно було зайняти жорстку позицію.

«Я міг це уявити. Ви просто безладно ставилися до території, – сказав Лукашенко в інтерв’ю Гордону. – Якби у мене клаптик землі … там полягло б уже тисячі чоловік. Там же твоя земля, твої люди, а ви не воювали.

Я знаю, що Крим могли здати тільки керівництво країни, – сказав президент Білорусі. – Ти знав, що відбувається навколо, ти повинен був привести все військові сили по всій країні в стан готовності. Пістолетів, автоматів не було? Звідки ви знаєте, що там російські були? (Турчинов. – Ред.) Ж нічого не зробив. Ти країною керуєш, ти повинен був обороняти.

Дурниця все, що в російських стріляти, якби зайняли жорстку позицію, стріляти б не довелося.

Ніколи б росіяни не почали в Криму стріляти. Вони висадилися і пішли до перешийку під ваші оплески. Хіба так захищають свою землю ».

Нагадаємо, президент Білорусі зустрівся з Дмитром Гордоном 5 серпня, спілкування журналіста і політика тривало більше 2 годин.

джерело

Те, що я зараз розкажу більшості не сподобаєтсья, українці не знають, що «Крим могло здати тільки вище керівництво країни» – Лукашенко