Cтuд, пoзoр і гaньбa! Стало відомо про нову посаду, яку розглядають спеціально для “Слуги народу” Тищенка Миколи

В ОП замість Фокіна розглядають…Миколу Тищенка на посаду представника в ТКГ по Донбасу. Про це у своєму Фейсбук пише політолог Андрій Смолій.

“Як кажуть: вдаримо «велюром» по переговорах. Насправді це якесь пекло. Людина, яка вже зашкварилась де тільки можна. І з «Велюром» і з висловлюваннями, і з київськими виборами…тепер буде вирішувати питання «миру» на Донбасі.

Інсайди кажуть, що Тищенко є фаворитом у Зеленського, а Єрмак вважає його одним з найкращих кандидатів. Словом, один краще іншого.

Тобто замість зашквареного промосковськими заявами Фокіна хочуть замінити на не менш зашквареного Тищенка. Куди вже гірше і куди котиться наша країна…” – пише політолог.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Cтuд, пoзoр і гaньбa! Стало відомо про нову посаду, яку розглядають спеціально для “Слуги народу” Тищенка Миколи