Донька соратника Порошенка приголомшила – вона йде! Всього 20 років – українці шоковані!

Народний депутат відповів на випад колишнього колеги Сергія Лещенка.

Народний депутат “Європейської солідарності” Володимир Ар’єв пояснив, як його 20-річна дочка стала кандидатом в депутати. За словами соратника Петра Порошенка, Ярина – одна з багатьох активістів “Солідарної Молоді”, хто балотується за списками партії “ЄС”.

– Я їй розповів, що таке вітчизняна політика, але вона ідеалістка – наполягла на своєму праві. А в активну політику пішла після обрання Зеленського, сказала, що не може пасивно спостерігати за тим, що роблять з Україною, – заявив Володимир Ар’єв на своїй сторінці в Фейсбук.

Депутат додав, що сам в 15 років, за часів СРСР, піднімав синьо-жовтий прапор над школою, а в 20 вів програму на телеканалі УТ-2.

Ярина Ар’єва на місцевих виборах, які пройдуть 25 жовтня, балотується до Київської міської ради від Оболонського району. Увагу на 20-річного кандидата в своєму телеграм-каналі звернув екс-нардеп Сергій Лещенко.

“Не тільки син депутата від ОПЗЖ Наталії Королевської балотується на цих місцевих виборах. Як виявилося, в Києві за списком Оболонського району від партії Порошенкоа «Європейська солідарність» йде дочка депутата Володимира Ар’єва Ярина. Їй 20 років. Вона п’ята в списку кандидатів. Очолює ж список з цього району помічник Ар’єва.

Раніше всіх шокувало, що син Королевської йде до міськради Краматорська від ОПЗЖ. Тепер ось в партії Порошенка виявлено аналогічний приклад. Як вам така практика? “, – написав Лещенко.

Джерело:korupciya.com

Донька соратника Порошенка приголомшила – вона йде! Всього 20 років – українці шоковані!