Українець: Януковича перемогли, шляпу перемогли… Ахметов, впевнений, зараз трясеться, тому що такий незламний народ нікому не в силах покорити!

Vova Holobutsky

Януковича перемогли, шляпу перемогли, да ми блядь сила нахуй невєбенна!

Ахметов впевнений зараз трясеться, тому що такий незламний народ нікому не в силах покорити! Хто до нас зі шляпою прийде, з шляпою і загине! Сатаністи не пройдуть! Гаррі Потер – тобі теж пізда!

********

Після початку 90х ніколи українці масово не виходили на майдан без попереднього “розігріву” якимось “поважними” людьми в інтересах інших “поважних” і забезпечених людей. Все так проходило гладко, що на мене зараз образиться купа людей, які досі впевнені, що на майдан виходили за особистим покликом душі.

Ось зараз підвищують ціну на електро, якого країна виробляє вдосталь, навіть більше потреби, але всерівно ціни піднімають, це зачепить інтереси всіх українців, але поважніші люди мовчать, так як впливовим це якраз і треба, і ми спокійні, спокійно будемо платити ахметовим за товар, який виробляють державні атомні і інші станції, ахметовим, яких ми начебто перемогли ще в 2014 році. У нас навіть офіційне свято є в честь цієї перемоги.

Важко нас не вважати тупим бидлом, тому вони так і зухвало поводяться, а чому б ні, бидло ж любить, коли з ним жорстко.

Джерело

Українець: Януковича перемогли, шляпу перемогли… Ахметов, впевнений, зараз трясеться, тому що такий незламний народ нікому не в силах покорити!