Рівно годину тому! Повна конфіскація – Коломойського “скрутили”: Зеленський повернув народу. Олігарх втратив все

Україна повністю відновило свій контроль над найбільшим стратегічним енергетичним підприємством «Центренерго» – про це днями повідомила прес-служба президента.

Простими словами це означає, що Коломойський втратив контроль над «Центренерго» – це вже без шансів. Олігарх починає втрачати депутатів в ВР. Його бізнес-партнер Палиця відколовся і пішов у вільне плавання. Вплив Коломойського слабшає.

Що цікаво, Зеленський також зустрівся з главою Європейського банку реконструкції і розвитку Оділь Рено-Бассо. Крім президента, у зустрічі брали участь заступник голови ОПУ Юлія Свириденко, екс-міністр економіки, а нині позаштатний радник Єрмака Тимофій Милованов, а також глава Держагентства автодоріг Сергій Курбаков. І однією з топ-тем для розмови була реформа енергетичної галузі. І знову ж таки обговорювалося «Центренерго».

Про це пишуть журналісти Клименко.Тайм.

Президент назвав «Центренерго» «найбільшим енергетичним підприємством» зі стратегічним значенням і похвалився поверненням державного контролю над ним.

Згадали і Вітренка – на думку глави держави, міністр енергетики повинен бути незалежним від будь-яких центрів впливу, а його головне завдання – «робота над втіленням реформ в галузі».

Зеленський заявив також і про те, що держава зацікавлена ​​в створенні вільних умов ринку у всіх ключових секторах економіки. У тому числі це стосується і ринку електроенергії. Крім усього іншого, сторони обговорили своє бачення реалізації програм з енергоефективності – наприклад, в контексті впровадження технологій енергозбереження в простих українських домогосподарствах.

Відзначимо, що у гібридній війні Росії проти України Коломойський стоїть на боці держави агресора та поступово зливає їй українську енергетичну систему.

Про це раніше заявила народна депутатка, фракція “Слуга народу” Людмила Буймістер.

Вона також зауважила, що президент беззаперечно несе політичну відповідальність за події в країні.

“Те, що президент несе повну політичну відповідальність за те, що відбувається в країні, – так було завжди. Тому що у нас люди голосують за особистості, за президентів. Навіть не за політичні сили. Політичні сили вже йдуть потім”,- підкреслила народна обраниця.

Проте за її словами за ситуацію в енергетичній галузі відповідальний саме Ігор Коломойський.

“Але те, що сьогодні відбувається в енергетичній галузі, – це насправді відповідальність однієї людини, пана Коломойського, яких своїх людей порозставляв на посади і, смикаючи за ниточки, зливає нашу енергетичну систему Російській Федерації, і виступає на стороні Росії в цій гібридній війні”, – заявила Буймістер.

Рівно годину тому! Повна конфіскація – Коломойського “скрутили”: Зеленський повернув народу. Олігарх втратив все