У ці хвилини! Семенченко не чекав – сталося немислиме : Порошенко в ауті – дати свідчення. Банкову трясе!

І Семенченко, і «агент Шевченко» вже потрапляли в різні скандальні історії. Думаю, що і нинішня історія далеко не остання. Про це у своєму Facebook пише політолог Володимир Фесенко. Далі подаємо його слова без змін.

По-перше, судячи з офіційних заяв, це — спроба припинити створення незаконного військового формування («приватної військової компанії»). Що ж, нехай дещо запізніла, але правильна, по суті, дія. При цьому почали зі структури, яка не представляє найбільшої небезпеки, і з нею легше розібратися, з мінімальними конфліктними наслідками. А ось чи дійде справа до воєнізованих структур Яроша і «Нацкорпусу» — велике питання.

По-друге, можливо, це розбірки різних спецслужб і силових структур. Зокрема, можна припустити, хоча й не прямо, що мова йде про наїзд СБУ на НАБУ.

По-третє, мова йде про дуже сумнівних і токсичних персонажів, схильних до різних авантюрних дій. До обох напевно накопичилося багато претензій і негативних емоцій з боку різних правоохоронних органів. І на обох напевно накопичили різноманітний компромат.

І Семенченко, і «агент Шевченко» вже потрапляли в різні скандальні історії. Думаю, що й нинішня історія далеко не остання.

Дуже скептично сприймаю дві версії, про які я почув від журналістів, з посиланням на деяких «експертів».

Перша версія — це, нібито, наступ на протестну «вулицю». Якщо мова йде про реакцію на недавню акцію прихильників Стерненка, то яке відношення до неї мали Семенченко і «агент Шевченко»? Відповідь — ніякого.

Якщо вже наступати на протестну «вулицю», то об’єктом наступу повинні були бути зовсім інші люди і організації.

Друга сумнівна версія— нібито, таким чином хочуть отримати від Семенченка якісь свідчення проти Порошенка щодо Іловайська. Дуже надумане припущення. Семенченко давно і дуже не любить Порошенка. І якби хотів, то давно вже дав проти нього якісь свідчення. І для цього на нього не треба тиснути.

Правда, я сильно сумніваюся у правовій цінності таких свідчень. До речі, останнім часом з’являлися відомості, що Семенченко зблизився з кимось на Банковій. Що також спростовує версію про тиск на нього.

Простіше і надійніше домовлятися і використовувати, ніж тиснути.

Подивимося що буде далі. Боюся, що повториться вже знайома історія: спочатку багато шуму, а потім — нічого, тобто ніяких суттєвих правових наслідків.

Джерело:korupciya.com

У ці хвилини! Семенченко не чекав – сталося немислиме : Порошенко в ауті – дати свідчення. Банкову трясе!