Ранкова трaгeдiя: Впав літак з туристами. Сім’ї пасажирів до останнього надіялися, що вони врятувалися, але…

На Камчатському півострові (територія РФ) перестав виходити на зв’язок літак Ан-26. Він виконував пасажирський рейс.

Про це повідомляє РИА Новости.

Вранці в МНС Росссии повідомили, що літак, що прямував в Палану на Камчатці, не виходить на зв’язок. На борту перебували 28 осіб – 22 пасажири і шість членів екіпажу.

У той же час, авіакатастрофа поки не підтверджується.

Район маршруту зниклого на Камчатці Ан-26 досліджують два вертольоти і спецсамолет.

Ан-26 міг розбитися поблизу вугільного розрізу, пише Інтерфакс з посиланням на своє джерело. “Уточнений квадрат пошуку – це вугільний розріз селища Палана. Літак міг потерпіти крах там”, – сказав співрозмовник агентства.

Палана – селище міського типу, адміністративний центр Коряцького округу (в минулому – окремого регіону Росії).

З Петропавловська-Камчатського і селища Оссора в Палану вилетіли рятувальники регіональної пошуково-рятувальної бази. Літак і два вертольоти спрямовані по маршруту Ан-26, повідомила прес-служба регіонального уряду.

Пошуки ведуться по шляху його проходження з Петропавловська в Палану над морем і сушею, сказав Інтерфаксу виконавчий директор авіакомпанії “Витязь-Аеро” Дмитро Черних: “Наш вертоліт задіяний в пошуковій операції, він веде пошук над сушею”.

За його словами, територія буде оглядатися до темряви: “На Камчатці вже вечір. У темну пору доби вертоліт припинить пошуки”. До пошуків приєднався Тихоокеанський флот, заявили військові. У район передбачуваного падіння вилетів протичовновий літак Іл-38.

Рятувальники зафіксували слабкий радіосигнал біля узбережжя Камчатки, можливо його видає аварійний радіобуй зниклого Ан-26, повідомив Інтерфаксу джерело: “Зафіксовано дуже слабкий радіосигнал. Імовірно – це радіомаяк бортових самописців зниклого Ан-26. Він активізується в разі руйнування повітряного судна”.

За даними співрозмовника Інтерфаксу, причиною катастрофи могли стати погана видимість або відмова техніки, помилка екіпажу також буде вивчатися як можлива причина катастрофи літака.

“За однією з версій, літак міг зазнати аварії через помилки пілотування через погану видимість. При цьому про якісь неполадки екіпаж не доповідав, що вказує на стрімкість ситуації”, – сказало джерело агентства ТАСС. За його словами, літак перестав виходити на зв’язок при заході на посадку.

ТАСС з посиланням на джерела повідомив, що зниклий на Камчатці Ан-26 перестав виходити на зв’язок при посадці, про проблеми на борту екіпаж не доповідав. Крім того, джерело допустило, що літак міг впасти в море.

У РФ вже порушили кримінальну справу про порушення правил безпеки.

Ранкова трaгeдiя: Впав літак з туристами. Сім’ї пасажирів до останнього надіялися, що вони врятувалися, але…