Ви не “Слуги народу”, ви “3лoдiї нaрoдy”! Зеленському вiрвaвcя тeрпeць: президент скликає нaйвuщe кeрiвництвo для того щоб…

У чому завинили?

З’явилася інформація про те, що президент Володимир Зеленський відреагував на різке підвищення зарплат парламентаріїв і державних чиновників. Телеграм-канал Леґітимний повідомляє, що сьогодні ввечері, 14 січня, планується проведення термінового зібрання за участю представників фракції «Слуга народу», керівників пропрезидентської партії, голів Офісу Президента і, може бути, самого глави держави.

Ходять чутки про те, що на зустрічі буде підніматися питання про скандальні зарплатах і преміях глав міністерств та інших державних чиновників. Повідомляється, що президент Володимир Зеленський вкрай незадоволений через премій, які урядовці собі виписують. Цитата: «Президент сьогодні готовий рвати і метати».

Також відомо про те, що глава держави незадоволений роботою деяких губернаторів, які прийшли на свої посади «щоб сидіти». Якесь джерело в ОП розповів, що певна лобі група робить спроби з порятунку «своїх» міністрів, ходять чутки, що для цього підключили прем’єра Олексія Гончарука і «західних партнерів».

Раніше ми писали про те, що згідно з інформацією про доходи українських депутатів і топ-чиновників, наданої колишнім віце-прем’єром Павлом Розенко, прірва між ними і звичайними українцями збільшилася ще більше . Поки багато українців працюють за середню зарплату в 10 тисяч гривень, народні обранці і багато держслужбовців можуть похвалитися п’ятизначними цифрами в розрахункових листках. Як розповів Розенко, в поточному році депутати отримуватимуть в 2-5 разів більше, ніж в минулому, то ж стосується і українських топ-чиновників.

Також ми писали про те, що глава Міністерства культури України Володимир Бородянський разом зі своїми заступниками отримав зарплату на загальну суму понад 2 млн гривень . При цьому, менше всіх отримав сам міністр – 112 тисяч гривень, а найбільше – держсекретар Ростислав Карандєєв. Він і розповів, що отримав в грудні майже 500 тисяч гривень за невикористану відпустку, який на момент реорганізації Міністерства склав 147 днів.

Ви не “Слуги народу”, ви “3лoдiї нaрoдy”! Зеленському вiрвaвcя тeрпeць: президент скликає нaйвuщe кeрiвництвo для того щоб…