«Як Сивохо бухає з Пушиліним»: Кондратюк різко розгромив «план примирення» з жителями Донбасу

Український продюсер Ігор Кондратюк розкритикував ідею радника секретаря РНБО Сергія Сивохо про Національну платформу примирення і єдності, спрямовану на досягнення миру на Донбасі.

Він назвав нацплатформу «погано підготовленою домашньою заготовкою», передає «5 канал». Продюсер не розуміє, як українці можуть примиритися з терористами.

«Я не знаю, що це таке. Думаю, що і Сивохо цього не знає і те, що він розповість, вам буде дуже дивним», – сказав Кондратюк.

«Примирення може бути між людьми, які не брали в руки зброї, мені здається. Якщо взяти в руки зброю, поки ця зброя не прибрана, я не розумію, про яке примирення може йтися. Він хоче, щоб ЗСУ на кордоні з ОРДЛО поклали зброю і йшли брататися – з ким? З російськими інструкторами? З ким миритися? Із Пушиліним? Ну покличте його до Києва, примиріться! Випийте з ним горілки на нейтральній зоні. Я просто хочу на це подивитися: Сергій Сивохо бухає з Пушиліним.

Запросіть його, запитайте. Думаю, якщо він не прийде, значить, він не знає, як примиритися. Я не розумію цю «платформу примирення». Якась не дуже добре підготовлена домашня заготовка у Сергія Сивохо», – переконаний продюсер.

Він також озвучив думку, що тим, хто живе в окупації і щиро чекає приходу ЗСУ, «платформи примирення» не потрібні. Окупанти ж не збираються підтримувати ініціативи української влади. Тому у відповідь на плани про «примирення» Україна отримує лише ворожі провокації й агресію.

«Вони [влада] посилають меседжі, що готові розібратися мирно. У відповідь отримують продовження вбивств українських солдатів. Після слів про примирення ми чули жорсткі коментарі від всяких пушиліних і так далі, мовляв, «хто ви такі і що ви це говорите».

Такий плювок означає, звичайно, що можна витертися і лізти далі. Але занадто багато людей загинуло, щоб усвідомити, що наша історія складається в опорі Росії, тому що вона анексувала Крим і воює з нами на Донбасі», – сказав продюсер.

«Як Сивохо бухає з Пушиліним»: Кондратюк різко розгромив «план примирення» з жителями Донбасу