Якщо хочете бути щасливим? Тримайте язика за зубами

Кажуть, чим менше навколишні знають про ваше особисте життя, тим краще воно складається. Є такі приказки: щастя любить тишу і чим похвалишся, без того і залишишся. Чи це правда?

Ви помічали, що розповідаючи про перемоги і досягнення, ви слідом отримували неприємності і справи йшли на спад, удача відверталася від вас? Так що ж робити? Чи є конкретні випадки, коли слід «тримати рот на замку»?

Розказане в статті засноване на знаннях про психіку і підсвідомость людини, мудрості наших предків і різних культур світу, а також особистому досвіді.

1. Хочете жити на високих вібраціях? Відмовтеся від осуду.

Якщо ви стали свідком «кричущої» ситуації, не варто це у фарбах розповідати іншим. Сусідка всю ніч ганяла чоловіка по сходовій клітці, викривши його в зраді? Чоловік на вулиці кинув каменем у бездомну собаку? У маршрутці наступили на ногу, штовхнули і ще й нахамили? Не передавайте чужі пороки і слова з вуст в уста. Розповідаючи про чужі недоліки, ви приймаєте їх на себе.

2. Не нав’язуйте нікому свій спосіб життя.

Якщо ви – вегетаріанець, не варто на кожному кроці повідомляти про це і дорікати людям в м’ясоїдстві. Якщо ви дійсно є глибоко просвітленим і усвідомленим, то точно не будете завзято відстоювати свої переконання в соцмережах, в коментарях на форумах і в реальному житті.

3. Благодійність – важлива частина життя і ознака милосердя і любові до всього сущого.

Але тільки до тих пір, поки ви про це мовчите. Якщо ви постійно це висвітлюєте в соцмережах і розповідаєте знайомим про грошові перекази в благодійні фонди, то це вже самозамилування і егоїзм. А милосердя і егоїзм, любов до всього сущого і самозамилування не сумісні. Тому рекомендую ваші кроки в добродійності залишити при собі.

4. Також не варто ділитися своїми планами на життя.

Мріючи і прописуючи мету, ви створюєте мислеформу, наділяючи її енергією. Коли ви всім підряд про це розповідаєте, то розриваєте цю енергію на частини. І думкоформа втрачає силу, руйнується. Плани збуваються, цілі досягаються, мрії втілюються, поки вони потаємні. Ними можете ділитися тільки з тими, у кого просите допомоги в реалізації.

5. Не розповідайте скільки ви заробляєте, не хваліться цим.

Гроші необхідно приймати зі спокоєм і вдячністю. Коли ви хвалитеся премією і самі дивуєтеся: «Ось так пощастило!», Це означає, ви не готові приймати.

А якщо не готові, значить більше не отримаєте … Вступає в дію закон: чим похвалишся, без того і залишишся. В цьому і є суть грошового мислення. Багаті люди «не кричать» про нове Феррарі або свіжокуплену віллу за 12 млн. доларів. Вони сприймають це, як даність.

6. Якщо ви зробили геройський вчинок, тримайте це при собі.

Допомогли бабусі перейти дорогу? Забрали з морозу покинуте кошеня і знайшли йому нових господарів? Загасили пожежу і вивели із задимлених кімнат маленьких дітей?

Не варто про це розповідати з року в рік, вішаючи собі на груди невидиму медаль за хоробрість. Ви зробили це з сміливості, милосердя і відваги, але віщаючи всім про це, ви замінюєте чесноти на гординю і самозамилування.

7. Те, що відбувається в родині залишайте в стінах будинку.

Не розказуйте про непорядні проступки близьких: батьків, чоловіка, дітей, онуків. «Виносячи сміття з хати», ви віддаєте багато енергії в негатив, тим самим посилюючи його.

Також не варто розповідати про неземне кохання у вашій парі, про прекрасних і здорових дітей, про допомагаючих і люблячих батьків. Тому що це знову ж говорить про неготовність приймати. Все-таки «щастя любить тишу».

Конфуцій сказав: «Мовчання – великий друг, який ніколи не зрадить»

Якщо хочете бути щасливим? Тримайте язика за зубами