Кім Ахеджак: мене в меню ресторану Тищенко вразив не чай за 500 грн і не піца за 2000 грн…

Популярний український блогер Кім Ахеджак в своєму блозі пише, в зв’язку з тим, що нардеп від «Слуги народу», телеведучий і ресторатор Микола Тищенко тепер знакова фігура, він вирішив поцікавитися меню розпіареного ресторану «Велюр».

Кім Ахеджак пише, після прочитання меню його найбільше вразив один момент. Мова не про чай за 500 гривень і не про піцу за 2000 гривень, і не інші страви за 5000 гривень. За словами блогера, його вразила напис в кінці кожного листа меню: «при розрахунку кредитною карткою знижка не надається!».

Блогер зазначає, ось цей, на перший погляд, простий напис означає, що при оплаті кредитною карткою гроші проходять через банк і значить з них потрібно заплатити податки, а це Микола Тищенко робити не любить.

Тому він ці податки перекладає на клієнта. Тобто, працюючи з божевільною націнкою і отримуючи величезні прибутки народний депутат України від провладної партії не хоче поділитися з Україною навіть невеликою частиною своїх доходів. «Черговий доказ того, що тупе жлобство і є основним принципом роботи нової влади!», – резюмував Кім Ахеджак

Джерело

Кім Ахеджак: мене в меню ресторану Тищенко вразив не чай за 500 грн і не піца за 2000 грн…