Неrайно їх посадити! Саакашвілі зробив це просто вночі, ми були в офісі! Накрили просто в квартирі

Зараз мер Одеси Геннадій Труханов та контрабандист Вадим Альперін перебувають під слідством у НАБУ. Міхеїл Саакашвілі вважає, що ці люди мають сидіти за ґратами.

Таку думку новопризначений голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі висловив в інтерв’ю програмі “Перехресний допит” на 24 каналі.

“Треба їх посадити. Я був свідком, з відкритих джерел бачив, що президент Зеленський дуже був зацікавлений, щоб, наприклад, Альперін як “тато” контрабанди взагалі в Україні відповів за це”, – наголосив Саакашвілі.

За його словами, колишній голова податкової Сергій Верланов скаржиться на уряд через його звільнення, хоча призначав “своїх” людей на держпосади.

Я не знаю, яка це людина, але я точно знаю, що він призначив керувати Державною фіскальною службою Одеської області пряму людину Альперіна. Такого раніше не було, Альперін завжди мав якусь можливість маніпулювати через суди. Але, щоби він просто поставив свою людину головою ДФС – такого не було, і він це знав,– зазначив Саакашвілі.

Крім того, політик наголосив: “Коли ми були разом на ефірі, я йому сказав: “Ви призначили людину Альперіна головою ДФС”, а він – погодився”.

Саакашвілі вважає, що кожна людина має нести відповідальність. Крім того, усі знали, що саме Верланов призначив та підписав людину Альперіна очільником ДФС Одещини.

“Я не знаю, які були мотиви, але якщо ти такий підпис ставиш, то претендувати на незайманість, що ти там “був чистий, а всі інші брудні” – це не виходить”, – вважає Саакашвілі.

Нагадаємо, Рішення про звільнення Сергія Верланова з посади очільника Державної податкової служби уряд прийняв 24 квітня під час позачергового засідання. На цій посаді Верланов пробув майже рік.

Ймовірно, звільнення пов’язане із можливими корупційними діями посадовців у податковій. Річ у тім, що ексміністр фінансів Ігор Уманський ініціював відставки голів митниці та податкової служби Ексміністр фінансів Уманський ініціював відставки голів митниці і податкової, – ЗМІ . Він навіть пропонував кандидатів на тимчасову заміну Максиму Нефьодову і Сергію Верланову. За словами ексміністра фінансів, така ініціатива була через “скручування” ПДВ, від яких, держбюджет втрачає 5 мільярдів гривень щомісяця”.

Верланов повідомив, що у його квартиру з обшуком прийшли співробітники СБУ В колишнього голови Податкової Верланова пройшли обшуки, підозрюють фінансування тероризму 7 травня 2020 року. У Службі безпеки пояснили, що проводили слідчі дії у справі про фінансування тероризму. Сам Верланов розцінював ситуацію як політичний тиск.

В свою чергу, як зазначають експерти, Призначення Саакашвілі певною мірою несе в собі інформаційний контекст. Не випадково про Саакашвілі згадали через рік після обрання Зеленського. Було багато питань щодо проведення реформ, змін, яких очікує суспільство. Недаремно Зеленський заявив, що уряд мінятимуть доти, поки не буде результату,– зауважує Петро Олещук, політичний експерт.

За словами політолога, в Саакашвілі є серйозні шанси впливати на проведення реформ, якщо він зможе виробляти пропозиції в контексті принципових змін у країні.

Неrайно їх посадити! Саакашвілі зробив це просто вночі, ми були в офісі! Накрили просто в квартирі