У ці хвилини! Мендель приголомшила – радісна звістка. Зеленський припинив – тримається!

Речниця президента Юлія Мендель розповіла, що стан Володимира Зеленського покращується. Український лідер не припиняє дистанційно працювати.

Зеленський проводить селекторні наради та спілкується із закордонними партнерами.

Здоров’я президента Володимира Зеленського покращується щодня. Вже немає кашлю, він тримається бадьоро і продовжує працювати. Зокрема, проводить наради по селектору та міжнародні телефонні дзвінки. Цього тижня заплановані події за участі Президента в онлайн-режимі, – наголосила Мендель.

Окрім того, покращується самопочуття і в глави Офісу Президента Андрія Єрмака. Мендель сподівається, що невдовзі і Зеленський і Єрмак повернуться до роботи у звичному режимі.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус 9 листопада. Очільник Офіса президента Андрій Єрмак слідом за Зеленським повідомив про позитивний результат тесту на коронавірус.

Зараз Зеленський знаходиться на самоізоляції в Феофанії. Як пояснили в ОП, цю медустанову вибрали через те, що там обладнана спеціальна ситуаційна кімната.

У той же час, прес-секретар президента заявляла, що Зеленський перебрався в Феофанію, так як «там кращі умови для самоізоляції і догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією».

Джерело

У ці хвилини! Мендель приголомшила – радісна звістка. Зеленський припинив – тримається!