Не маємо права! Зеленський пройшовся по своїх попередниках – недбальство. Приголомшливі слова – країна аплодує!

Президент України Володимир Зеленський заявив, що режим припинення вогню триває на Донбасі вже 133-й день, і за цей час кількість обстрілів зменшилася в п’ять разів, а кількість бойових втрат серед військових – в 10 разів.

Про це він повідомив під час урочистостей з нагоди Дня Збройних сил України, трансляція яких велась на сторінці Офісу президента в Facebook.

“Сьогодні 133-й день, як оголошено припинення вогню на Донбасі, триває найтриваліше з початку війни перемир’я, кількість обстрілів зменшилася в п’ять разів, бойові втрати серед військових зменшилися в десять разів, поранень менше в десять разів”, – заявив він.

За його словами, в цей же період рік тому в середньому кожні 72 години гинув один український військовий.

“Зараз є тижні, є місяці без загиблих та поранених, можливо, це жорстка і нетипова фраза для статистичних даних – в нашій Україні похорон стало менше майже в 10 разів, в 10 разів менше сліз матерів, дітей, дружин, чоловіків, рідних, бойових побратимів”, – додав Зеленський.

Президент висловив вдячність українським військовим.

“Поки в соціальних мережах йдуть диванні війни” видатних військових стратегій “, ви не на віртуальній, а на реальній передовій. Поки хтось роздає поради, сидячи в коментарях, ви сидите в бліндажах і окопах, і завдяки вашій витримці, і стійкості, і мудрості тиша на Сході не просто оголошена, не тільки прописана в дипломатичних документах, а, дійсно, тримається вже більше чотирьох місяців. Спасибі, що не піддаєтеся на провокації, розумієте, чому це так важливо “, – підкреслив він.

У той же час вітаючи з Днем ЗСУ в Facebook, Зеленський заявив про те, що попередні керівники держави проявляли недбалість по відношенню до армії.

“Стільки наших захисників віддали свої життя, щоб Україна вистояла, що жоден з нас тепер не має права допускати недбалості, як раніше. Коли керівники держави були зосереджені на чому завгодно, крім Збройних сил”, – додав Зеленський.

Джерело

Не маємо права! Зеленський пройшовся по своїх попередниках – недбальство. Приголомшливі слова – країна аплодує!