До Нового року може не дотягнути! З Пyтiнuм трапилось нaйгiршe він вже не транспортабельний і читає вже тільки з папірця

Наскільки мені відомо, справи в Путіна просто катастрофічні – пацієнт не транспортабельний, вірніше, складно транспортабельний. З цієї причини в резиденції Бочаров Струмок будують декорації кабінетів, будинків і навіть міст, які він нібито відвідує.

Прес-конференцію 17 грудня він теж проводив звідти, але нібито з Кремля. Що дуже важливо – без журналістів. Не можна їм близько його показувати. Днями Путін приймав міністра культури Любимову. Подивіться на фото, але без прив’язки до прізвища, імені та по батькові. Що ви бачите? Ви бачите людину, якій боляче. Він насилу терпить і тільки й чекає, коли це закінчиться, а знеболюючі не допомагають. І очі. Очі вже не тут. Повірте, хвороба нікого не прикрашає. Він поки ще може читати з папірця і вимовляти завчені фрази, але його час минає.

Сергій Талк

Непрямі ознаки вказують на те, що президент Росії Володимир Путін готується до відставки. До влади в країні можуть привести його дочку.

Таке припущення в ефірі телеканалу Obozrevatel TV висловив офіцер ВМС США у відставці Гаррі Табах. “У мене немає жодних доказів, але, беручи до уваги те, що я бачу у відкритих джерелах, те, що відбувається в збройних силах і що відбувається в розвідці Росії, я бачу, що з Путіним явно щось не гаразд. Щось там іде не так”, – зауважив він.

“Уже почалася якась боротьба, якась метушня за владу. Це може призвести до негативних наслідків і позначитися на всіх нас, особливо на Україні”, – додав офіцер.

Водночас він спрогнозував, що зміна влади в РФ навряд чи буде мирною.

“Найгірше, що Путін зробив для Росії, – це те, що він знищив усі демократичні інститути. Немає жодної системи, щоб передати владу мирно. Він знищив цей механізм. Якщо він поставить когось сам, доки він живий, то все буде нормально. Але якщо він склеїть ласти й нікого не призначить, тоді, звичайно, може початися проблема”, – заявив Табах.

Говорячи про можливих наступників на посаді глави Кремля, він припустив, що еліти спробують посадити в це крісло людину, якою зможуть керувати.

У цьому контексті офіцер зазначив, що опозиціонер Олексій Навальний навряд чи може розглядатися як прийнятна кандидатура, оскільки він сприймається як “держдепівець, куплений американцями”. Крім того, Табах нагадав про позицію Навального щодо Криму й заявив, що в цьому опозиціонер нічим не відрізняється від Путіна.

“Може, буде хтось із його близького оточення такий “чистий”, як Шойгу, можливо, навіть дочка або ще хтось”, – припустив офіцер.

Як писав OBOZREVATEL, російський бізнесмен Михайло Ходорковський припустив, що Володимир Путін має намір залишити президентський пост. Але оскільки він нікому не довіряє, то не може обрати наступника.

Обозреватель

До Нового року може не дотягнути! З Пyтiнuм трапилось нaйгiршe він вже не транспортабельний і читає вже тільки з папірця