Ані Лорак тільки вийшла в центр Києва, як тут налетіли українці: “Тобі тут не раді, вали назад в свою Росію до Кіркорова

Популярна співачка Ані Лорак показала новий образ під час зимової прогулянки Києвом

Як пише Politeka.net, артистка поділилася в мікроблозі “Instagram” новими кадрами і враженнями, відвідавши столицю України вперше за довгий час. Незважаючи на лютий мороз, красуня вибралася в центр міста, де похизувалася теплою коричневою курткою з капюшоном, обтягуючих темно-синіх штанях і коротких чобітках на підборах. Образ Ані Лорак доповнили коричневі окуляри.

 

“Ох і мороз сьогодні ❄️ але прогулянка по улюбленому Києву все-таки відбулася надеюсь сподіваюся, ваша неділя була такою ж насиченою і чудовою”, – підписала співачка свої кадри в соцмережі.

Багато користувачів в коментарях розкритикували Ані Лорак, яка довго час жила і працювала в Росії під час війни на Донбасі:

 

 

“У Росії гроші закінчилися?”; “Як тебе пустили туди?”; “Я вас люблю, як співачку, але зовсім не поважаю, як людину”; “Ага, та сама морозна погода, яка була під час Революції Гідності, коли ви втекли в Росію…. Сподіваюся, ви більше не будете псувати настрій українцям своєю брудною присутністю”; “Ой, а як Вас до Києва занесло?”; “Ага, прям біля Гуччі…) Реклама суцільна, а не”улюблене місто”!”; “Вам же було соромно за Україну, ви ж зрадили її, а тепер повертаєтеся в”улюблене місто Київ”?”; “Зеленський особисто дозволив? 😮 “; “Ага, можна подумати ти гуляла так у відкриту по Києву. Висадили з машини біля магазину, сфоткали і знову в машину… ось прогулянка по Києву”; “що ж вона тут забула?”; “Їдь давай назад до свого Кіркорова”; “Вам не страшно по вулицях ходити?”.

Ані Лорак тільки вийшла в центр Києва, як тут налетіли українці: “Тобі тут не раді, вали назад в свою Росію до Кіркорова