“Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ” – Зеленський зробив заяву про олігархів

Олігархи в Україні створюють монополії, контролюють ЗМІ і впливають на депутатів.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у відеозверненні в п’ятницю, передає Gazeta.ua.

“Щодо санкцій Сполучених Штатів Америки щодо колишніх власників Приватбанку. Ми підтримуємо це рішення. І працюємо над тим, щоб повернути в Україну кошти. Щоб повернути в Україну справедливість. Її головний принцип полягає в тому, що ми чітко бачимо різницю між великий бізнес та олігархічний клас.

А от прізвища тут не мають жодної різниці. Це Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ чи будь хто інший. Важливо одне – ти готовий працювати законно та прозоро, або хочеш і надалі створювати монополії, контролювати засоби масової інформації, впливати на депутатів та на інших державних службовців.

Перше – підтримується, друге – закінчується”, – заявив глава держави.

“19 лютого було заблоковано активи, майно, анульовано ліцензії і дозволи підприємств, пов’язаних з паном Медведчуком. Також було доручено повернути у державну власність нафтопровід “Прикарпатзахідтранс”.

І не менш важливо з’ясувати за яких обставин у 2015 році, в епоху гетьманства всім відомого кого у приватній власності опинився державний нафтопровід довжиною майже півтори тисячі кілометрів”, – заявив Зеленський.

Президент нагадав, що 20 травня 2019 року він “присягнув боронити Україну всіма своїми діями”. Також заявив, що потребує підтримки від партнерів України.

“І за неї ми завжди будемо вдячні. Але в першу чергу ми самі маємо себе захищати. Замість нас цього ніхто не зробить. І Україна може самостійно приймати рішення, щоб себе захистити і відновити справедливість. Може, хоче і буде. А тим, хто досі в цьому сумнівається – до наступних засідань Ради національної безпеки і оборони. Слава Україні”, – сказав Зеленський.

“Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ” – Зеленський зробив заяву про олігархів