«Можна і мені йогурт?», – запитав хлопчик. «Ні, за тебе тато не платить аліменти», – відповів вітчим. У бабусі від почутого стрибнув тиск, а мама нічого паганого не бачить

 

Зараз Олені 30 років, заміж вискочила вона ще в 19. Згодом у подружжя народився син Сашко. Ріс хлопчик, здібним і добрим, гарно навчався, в усьому допомагав, ніколи не капризував і нічого зайвого не просив.

Згодом Олена розлучилась  чоловіком і негайно зайнялась пошуками нового, одній же бути не солідно то. Ну і пошуки її увінчались успіхами. Новий чоловік був досить статним, солідним, але трохи дивакуватим.

Він навіть не намагався налагодити відносини з Сашею, адже сприймав його як «побічний ефект» від невдалого шлюбу дружини.

Хлопчик усіляко тянувся до вітчима, шукаючи то чоловічої поради, то міцного плеча. І навіть ніколи не ображався на зневажливе ставлення.

Сашко щодня привітно зустрічав маму і вітчима з роботи, дбав про них, радував успіхами. Він і про рідного батька завжди тепло відгукувався, незважаючи на те, що батько не брав участі в його житті.

Згодом у сім’ї з’явилася друга дитина – хлопчик. Уваги Саша став отримувати ще менше, щиро люблячи при цьому молодшого брата.

Мати вважала Сашка вже дорослим (у 7 років!), змушувала виконувати обов’язки по дому, які не встигала робити сама. Або не хотіла, вважаючи, що втомлюється з малюком. Уроки він робив самостійно, так і не отримавши відповіді від дорослих на прохання про допомогу.

В гості періодично приходила бабуся, в присутності якої діти були в центрі уваги, в теплі і турботі. Але одного разу вона випадково стала свідком ситуації, що викликала дикий стрибок тиску і виклик швидкої допомоги.

Глава сімейства дістав з холодильника два йогурти. Саша підійшов і запитав: «Можна і мені?». На що чоловік відповів: «Ні, це нам з мамою, тобі немає, на тебе тато грошей не дає». Хлопчисько мовчки повернувся в свою кімнату, а бабуся влаштувала скандал, в якому донька стала на бік чоловіка.

Пролежавши в стаціонарі через погіршення здоров’я, бабуся вирішила серйозно поговорити з дочкою і не знайшовши компромісу, попросила віддати Сашу їй. Олена погодилася швидко, сказавши, що все одно нічого не втрачає, грошей на нього ніхто не дає, а їх тепер не вистачає.

Як не дивно, Саша неохоче переїхав до бабусі, переживаючи розлуку з мамою і молодшим братом. Але незабаром зрозумів, що таке справжня турбота і любов. Дорослішаючи, він все частіше дякував бабусі за те, що живе з нею, охоче допомагав їй і намагався робити все, щоб вона могла їм пишатися.

Свою матір він відвідував нечасто, а молодшого брата бачив регулярно: заходив в гості до дитячого садка і грав з ним. Іноді стає незрозуміло, як може мати проміняти власну дитину на чоловіка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Источник: bbc-ccnn.com

«Можна і мені йогурт?», – запитав хлопчик. «Ні, за тебе тато не платить аліменти», – відповів вітчим. У бабусі від почутого стрибнув тиск, а мама нічого паганого не бачить