Просто в лікарні! Зеленський вже там – сльози на очах не приховати. Він вижив – “Слава кинувся його гасити!”

Володимир Зеленський відвідав військовий госпіталь і провідав курсанта В’ячеслава Золочевського, який вижив після катастрофи літака АН-26 під Чугуєвом в Харківській області.

Про це йдеться у повідомленні тг-каналу президента.

“​​20-річний В’ячеслав Золочевський народився в сорочці. Сьогодні він фактично святкує другий день народження. Вночі В’ячеслав отямився біля уламків літака Ан-26, в якому летіла вся команда, друзі, побратими. Вогонь, знищений літак, темрява й тіла навколо. Один з хлопців поруч горів, і Слава кинувся його гасити. Йому вдалося дати ще один шанс іншому курсанту, який однак, на жаль, помер від опіків сьогодні вранці. Це героїзм посеред поля смерті.

Вірю, що цей другий шанс був подарований тобі недарма, В’ячеславе. Україна пишається тобою! Сил тобі пережити й оговтатися від тієї страшної ночі.

Вічна пам’ять загиблим”, – йдеться у повідомленні.

Раніше, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко виклав відео моменту катастрофи АН-26 у Харківській області та фотографії військових.

За словами заступника міністра внутрішніх справ, останні секунди польоту АН -26 Збройних сил України, зафіксувала відеокамера, встановлена на одній з висотних будівель в місті Чугуєві.

Видеокамера, установленная на одном из высотных зданий в городе Чугуеве засняла последние секунды трагически…

Gepostet von Антон Геращенко am Samstag, 26. September 2020

“Це відео має допомогти слідчим і експертам встановити – що ж сталося після того, як командир корабля повідомив про відмову лівого двигуна і приготувався до посадки на правому”, – йдеться у повідомленні Геращенка.

Геращенко також опублікував знімки курсантів зі словами “Вічна пам’ять трагічно загиблим захисникам України”.

Джерело:korupciya.com

Просто в лікарні! Зеленський вже там – сльози на очах не приховати. Він вижив – “Слава кинувся його гасити!”