Один з найбільш хвилюючих і крутих моментів, коли ви купуєте собі новий телефон. Нова модель, прекрасний стан, могутніше вашого попереднього. Ви уявляєте, як він буде допомагати вам в роботі, які круті фото і відео можна робити на камеру, з якої обладнаний графікою качати гри, а найголовніше, ви оцінюєте потужність батареї, щоб гаджет мав всі можливості прожити до вечора, і не лякати вас червоною рискою батареї, пише superhear.
Але проходить трохи часу, і захват наш помітно знижується. Заряд ледве тримається до кінця робочого часу, що вже говорити про решту дня? І це одна з головних проблем багатьох телефонів, через що їх власникам доводиться страждати, економити батарею, або носитися всюди з павербанком в сумці. Дратує, чи не так? Хочеться телефон з надійною батареєю. Однак, мало хто знає, що тільки вони самі винні в тому, що телефон швидко розряджається. Розберемося в чому наші помилки? Повірте, якщо будете слідувати моїм порадам, зможете полегшено видихнути, і врятувати вашу бідну батарею, з якою погано поводилися.
Всім відома інформація – міф Я про те, що нам говорять, ніби телефон потрібно заряджати саме на все 100% і не можна «заряджати» шматочками. Це цілковита неправда.
Не залишайте телефон включеним в розетку, коли він повністю зарядився. Практично все людство залишає мобілку заряджатися саме вночі, коли лягають спати. Нібито гаджет в спокійному стані поповнює запаси заряду з лишком, а вранці ми милуємося на зелений стовпчик, який показує, що телефон заряджений повністю. Але що відбувається насправді? Пристрій максимально заряджена, але електрику імпульсними хвилями накочує на батарею, таким чином підтримуючи заряд на одній найвищій точці. Це стрес для батарейки, і виходить, що акумулятор набагато швидше зношується.
Уявіть, що ви всю ніч виконуєте різні вправи, на межі ваших здібностей, з максимальною напруженістю м’язів. А значить, вам необхідно відключати від розетки телефон, коли він повністю заряджений. Краще вранці поставте на зарядку і «дозаряда» втрачені відсотки. Може це трохи клопітно, зате ви через рік не будете витрачати зайві гроші на покупку нового акумулятора, який в оригіналі стоїть як половина вашого телефону.
Чи потрібно заряджати до 100%?
Cadex -відома фірма по виробництву батарей для телефонів – стверджує, що батареї не бажано, навіть більш того, не потрібно, досягати максимального заряду. Все через те, що на останніх моментах акумулятор отримує заряд під високою напругою, а це є дуже шкідливо для них. Чи не знали про це, правда ж? Радимо заряджати телефон протягом усього дня, і тоді батареї вистачить аж до ночі, якщо він вам необхідний
Чим частіше, тим краще Коли то я вдало проковтнула міф про те, що мобільний шкідливо підживлювати пару раз в день, а краще розряджати до мінімуму (мало не до відключки), і заряджати до максимуму, і навіть з гіркою.
По-правді для акумулятором краще, коли пристрій заряджають кілька разів на день невеликими порціями. Фахівці навіть визначили проміжок, коли гаджет краще поставити на зарядку. Коли батарея розряджається приблизно на 10%. Звичайно, ніхто з нас не буде стежити і строго виконувати це розпорядження. До того ж, не у кожного знайдуться розетки під рукою в будь-який момент. Тому, радить заряджати телефон, коли ви про це згадуєте, і перебуваєте біля джерела електроенергії. Ну і зарядку, звичайно ж, краще носити з собою. Передбачливість – наше все!
Не давати перегрітися телефону
Часто причиною поломки пристрою є його перегрів. Від перенапруги, від дуже теплою температури повітря, або знаходженні під сонцем. Це все чинники, через які самопочуття і робота вашого телефону псується. Гаджет прекрасно себе почуває в холодному стані (тільки не морозному, тоді заряд батареї дуже швидко починає падати)
Не витягуйте акумулятор
Є такі телефони, в яких сім картки розташовуються під захистом батареї. І щоб потрапити до карти, потрібно витягнути батарею, і потім вставити на місце. Щоб ви знали, це дуже погано впливає на працездатність вашого телефону. Батарея взагалі штука примхлива, і їй комфортніше, коли вона залишається незайманою на своєму законному місці. Тому, багато фірм стали випускати моделі телефонів, в яких сім карти і аккумурятор не контактують один з одним. А значить, батарея знаходиться поза вашої досяжності.
На замітку
Якщо вже вам доводиться з якихось причин міняти батарею якраз в такому пристрої, де до батарейці просто не пробратися, уважно дивіться, яку батарею влаштовує вам майстер. Одного разу я залишила телефон на ремонт, з проханням змінити акумулятор на новий, і пішла у своїх справах. Через час помітила, що телефон став нереально швидко розряджатися, буквально на очах. В чому причина? Горе майстри вирішили смошенничать, і підсунули мені старий і погано працює акумулятор, самостійно адже телефон НЕ розкриєш!